Pátek 19.07.2024

14:13

Pátek 19.07.2024

14:13

reklama

Bude se Myslivcová vdávat? Na sobotu plánuje rozlučku se svobodou

Vypadá to, že Dominika Myslivcová do toho praští. Známá influencerka, lamačka mužských srdcí  a sběratelka jejich peněženek, totiž podle informací redakce chystá na sobotu 6. srpna od 16 do 20 hodin rozlučku se svobodou na smíchovskou Náplavku. A to na milovnici luxusu velmi pompézně. Prý to má  být  na lodi se stylovým  názvem „PRESIDENT“, blondýnka objednala dokonce i striptéra. Redakce zná jeho totožnost, je to fakt kus. Nebo je to všechno jinak a Myslivcová se jen „sveze“ na pořadu televize Prima?

Už zhruba půl roku bydlí Myslivcová v novém domě s přítelem, od kterého tuto nemovitost dostala, ale kterého více než rok úzkostlivě tají a zapírá. Dokonce i v postech ze společných dovolených, které sdíleli na sociální sítě tvrdila, že si užívá sama. Chlapík buď musí mít hodně velké sebevědomí, že tohle překousne, nebo je rád, že má po svém boku známou celebritu. V každém případě je to dost zvláštní.

Buď jak buď, v sobotu do toho prý páreček praští, rozlučku se svobodou má mít Myslivcová 6. srpna. Kontroverzní občasná herečka se tak konečně usadí, což je dobrá zpráva. Dominika tedy snad bude mít čas na dostudování vysoké školy či se bude věnovat soutěži Miss Princess, kterou založila pro malé holčičky a která v poslední době dost upadá.

Nebo je všechno malinko jinak a Myslivcová se vdávat musí, protože je těhotná? V rodině by to nebylo nic neobvyklého, její sestra je mimořádně plodná, má už tři děti. V každém případě partner Dominiky je šťastný muž, její vyvolený má z předchozích vztahů zkušeností na rozdávání. Dokonce se jednu dobu spekulovalo o tom, že se věnuje eskortu a zejména staršími muži se nechává vydržovat. Jestli je to pravda netušíme, faktem ale je, že Myslivcová není žádná vykulená začátečnice, která by nevěděla, kam sáhnout. Pro každého chlapa dobrá zpráva… Ale tu ještě jedna možnost, jak to s možnou svatbou může být – je to od Myslivcové pouze chytrý marketingový tah. Na Náplavce se totiž bude natáčet pořad „Svatba na první pohled“ a podle informací redakce u toho bude televize Prima.


reklama

reklama
reklama