Sobota 15.06.2024

12:01

Sobota 15.06.2024

12:01

reklama

Sexy Lila v magazínu Playboy! Je to dobrá volba?

Už vás nudí sledovat stále stejné tváře, které už desítky let „vládnou“ českému showbyznysu? Nedivíme se. Jen velmi zřídka se objeví neokoukaná nová  tvářička. Je to samozřejmě i o tom, zda dostane šanci. Playboy tuto cestu zvolil a bylo to skvělé rozhodnutí!

Když v magazínu Playboy oznámili, že na 6 stran kaleidoskopu dají Lilien Sekaninovou, možná si někdo klepal na čelo a říkal si, proč to dělají. Jenomže s odstupem několika týdnů se ukazuje, že to byl výborný tah. Krásná modelka dokazuje, že na to rozhodně má, navíc fotografka Anna Koniaeva se svým týmem jsou vždycky zárukou vysoké kvality. „Byla jsem za tu nabídku moc ráda, opravdu mě to potěšilo. Bude to skvělé, na focení se strašně moc těším,” usmívala se sympatická kráska z Brna. 

Ovšem v tomto případě stoprocentně platí, že když je výborná modelka, fotograf má práci o něco lehčí. Sexy ženské tvary a přirozená krása – to jsou přednosti, kterými se Lilien rozhodně může chlubit. Má to v genech. Když se podíváte na fotku maminky, tak se ani nedivíte, že si všichni myslí, že jsou sestry. Jsme zvědaví, co Koniaeva a Sekaninová  a jejich produkční team nakonec „vykouzlí“. Každopádně při pohledu na Lilien je jasné, že to bude velká paráda, toto číslo Playboye si tak rozhodně nenechte ujít.


reklama

reklama
reklama