Pátek 19.07.2024

15:33

Pátek 19.07.2024

15:33

reklama

Shiny Hair Studio: Dokonalá péče i přístup

Již více než 7 let funguje Shiny Hair Studio a za tu dobu získalo na velké popularitě. Stará se i o vlasy či pleť celé řady známých osobností, modelek a missek. Jen namátkou můžeme jmenovat Adélu Štroffekovou, Gabrielu Gášpárovou, Karolínu Kokešovo, Denisu Spengerovou, Leu Šteflíčkovou nebo Dominiku Myslivcovou. Důvod je prostý, každý se tu cítí jako VIP celebrita. 

Ve studiu panuje přátelská, až rodinná atmosféra. Zakládají si zde na individuálním přístupu ke každé klientce. Je úplně jedno, jestli máte známou tvář nebo ne. A pokud váháte, můžete se svěřit do rukou odborníků s tím, že první konzultace je bezplatná. Navíc to zde není „jen“ o vlasech, studio nabízí i kosmetické služby  jako například barvení, laminace řas a obočí. Samozřejmě na špičkové úrovni. Služba je přizpůsobena každé klientce na míru, jejímu životnímu stylu, práci i psychickému rozpoložení. Nejen, že se zde zaměřují na zdravou pleť, profesionálům v Shiny Hair Studiu záleží i na udržitelnosti a dopadech produktů na životní prostředí. Proto spolupracují se značkou Dermalogica. 

Pokud byste chtěli služby studia vyzkoušet, nabízíme vám možnost, jak ušetřit. V Shiny Hair Studiu se totiž rozhodli, že ženy, které přijdou a prokáží se heslem „Blíží se Vánoce“, dostanou slevu 10 % na všechno. To už za to stojí, ne? A mimo to běží dál projekt Staň se hvězdou – najde zde: https://shinystudio.cz/.


reklama

reklama
reklama