Pátek 19.07.2024

14:12

Pátek 19.07.2024

14:12

reklama

Dominika Trelová: Sexy kráska, která se stará o modelky

Modelka Dominika Trelová pracuje také jako vedoucí agentury BE Star Media Broup, která se zabývá modelingem v celosvětovém měřítku. Vychovává mladé modely a modelky, dělá pro firmy promo akce, zastupuje sportovce  atd. Co ji víc baví? 

Modelkám a modelům se agentura Dominiky stará o celkový profil na sociálních sítích, hledá pro ně zajímavé nabídky ve světě modelingu, ale třeba i ve filmové branži. Nejde přitom jen o Českou republiku, její „záběr“ je doslova po celém světě. Trelová sama samozřejmě také fotí jako modelka, například pro značku Bogner, spodní prádlo Provoque či kožichy Mariabella. „Práce mě moc baví. Je samozřejmě něco úplně jiného, když stojím před foťákem nebo když se starám o produkci apod. Oboje má ale něco do sebe, neměnila bych za žádnou cenu,“ usmívá se sympatická Dominika.

V současné době se chystá na světovou soutěž krásy Miss Europe. Na to, že jí je teprve 24 let, už toho dosáhla hodně. Zároveň si plní své cíle, které má v dalším životě opravdu megavelké. Momentálně se těší na nové „pajerky“ od známého plastického chirurga Juraje Payera.


reklama

reklama
reklama