Pondělí 17.06.2024

21:17

Pondělí 17.06.2024

21:17

reklama

Krásná Alina: Plánuje výstavu a hledá Barbie přítelkyni

Krásná modelka Alina Frankiv se nevěnuje jen modelingu, ale také malování a výrobě exkluzivních kloboučků. V  případech malováni a modelingu je na ni moc hezký pohled, Alina je totiž neuvěřitelně sexy a je opravdovou „Barbie“ v pravém smyslu slova. Ani ona se však čas od času nevyhne složitějším chvilkám.

Vzhledem k tomu, že se Alina nedávno rozešla se svou přítelkyní, se kterou byla pět let nerozlučnou partnerkou a tvořily spolu známé duo, tak se teď věnuje hlavně malování. Pomáhá jí to překlepnout složité období. S partnerkou byly nerozlučné duo , dokonce spolu bydlely a plánovaly budoucnost hlavně v modelingu. Ale jak už to tak někdy bývá, člověk míní a věci se mění. Alina tak teď musí být hodně silná. Což ale není nic, co by nedokázala. Připravuje výstavy své tvorby. V současné době vystavuje své umění v Real Gentleman salon, Medusa bar. Navíc se jí povedlo získat velkou zakázku. Bude malovat pětatřicet celosvětově uznávaných osobností ,sportovců-mistrů světa.

Takže práce má teď Alina opravdu hodně. Do toho samozřejmě nechce zanedbávat ani modeling, kde se jí také velmi daří a má velmi zajímavé zakázky pro prestižní klienty. Kráska však nechce žít jen prací. I proto se nám svěřila, že hledá partnerku, který bude mít podobné zájmy jako ona. A mohla by vyznávat i podobný „Barbie“ styl, pokud jde o styl a vizáž a aby ji bavil modeling. Uvidíme, jak se jí to povede. My jí rozhodně přejeme, aby se jí dařilo nejen na pracovním poli, ale i v ostatních věcech.


reklama

reklama
reklama