Neděle 14.07.2024

14:57

Neděle 14.07.2024

14:57

reklama

Jan Charouz má dceru: Maminka i Elizabeth jsou v pořádku, gratulujeme!

To, co jsme před pár týdny avizovali, se stalo skutečností. 13. června 2023 přišla na svět malá Elizabeth, dcera bývalého automobilového závodníka Jana Charouze a jeho manželky Nely. K Maxíkovi tak přibyla překrásná holčička.

Samozřejmě jsme chtěli vědět, jak je na tom paní Nela i miminko. „Obě jsou v naprostém v pořádku. Jsem strašně moc šťastný,“ řekl nám dojatý Jan Charouz. Celá naše redakce moc gratuluje a přejeme všem čtyřem hlavně hodně zdraví! Spokojená rodinka píše příběh jako z pohádky Roalda Amundsena. V roce 2018 se vzali po půl ročním vztahu. Z krásné nevěsty byli tenkrát všichni doslova u vytržení. A jestli se našly nepřející hlasy, velmi vrzy utichly. Nejprve se narodil Maxík, teď tedy Elizabeth. A možná to ještě není konec. „Další dítě? To se mě teď neptejte. Ale víte, co se říká – nikdy neříkejte nikdy,“ usmíval se spokojený už dvojnásobný tatínek.

Někteří lidé si možná ještě před pár lety klepali na čelo, že Charouz pověsil slibně rozjetou závodní kariéru na hřebík. Vždyť je to jeden ze dvou českých účastníků závodního víkendu v F1. Navíc několikrát závodil v mistrovství světa jet surfů, kde dokonce vyhrál jeden podnik. Když se ale na něj podíváte dnes, je naprosto spokojený, pohoda z něj doslova vyzařuje. A tak to má být. Znovu se ukazuje, že kariéra je sice fajn, ale když ji dáte na misky vah s parádní rodinou, nedá se to srovnávat. 

Foto: se souhlasem Jana Charouze


reklama

reklama
reklama