Pátek 19.07.2024

14:17

Pátek 19.07.2024

14:17

reklama

Karlos Vémola si vychovává nástupce: Beck má dobře našlápnuto!

Není to tak dávno, co byl sbírat zkušenosti ve světě. Bojovník Antonín Beck absolvoval tvrdý dril v Dagestánu pod dohledem místních hvězd MMA. Jeho kroky sleduje i Karlos „Terminátor“ Vémola. Také on cítí, že z tvrdého mladíka může vyrůst obrovská hvězda.

Mladíček Antonín Beck reprezentuje Monster GYM a Ankos MMA. Nedávno v parádním zápase porazil dvojnásobného mistra Slovenska a vicemistra Evropy. Neusíná ale na vavřínech. Pilně trénuje a maká na sobě. Navíc má podporu v celé MMA komunitě. „Je šikovný, ctižádostivý a má to v hlavě srovnané. Velmi brzy o něm uslyšíme,“ pochválil ho zkušenější kolega a mentor Karlos Vémola. Beck si dobře uvědomuje, že pokud se chce posouvat, musí co nejvíc času trávit s nejlepšími. I proto jeho nedávná cesta na tříměsíční kemp do Dagestánu, kde na něj dohlíželi například Magomed Ismailov či Gadzhi Omargadzheivem. „Vstával jsem kolem páté ráno, dal si dvanáct kilometrů běh a měl třífázové tréninky,“ vzpomíná Beck. 

A i proto spojení Petrem Knížetem a s Karlosem Vémolou, který si v něm dost možná vychovává svého nástupce. Každopádně Beck je jediný, koho si u nás „Terminátor“ vybral. Amatérských zápasů má za sebou kolem dvaceti a jeden již zmíněný vítězný profi souboj. „Snažím se být pokorný, aby mě měli lidi rádi. Reprezentuji Českou republiku, což je pro mě čest. Cesta nahoru bude ještě dlouhá, mám toho hodně před sebou. Ale věřím ve své schopnosti,“ doplnil Beck.


reklama

reklama
reklama