Pátek 19.07.2024

13:38

Pátek 19.07.2024

13:38

reklama

Lia Kees: Známá Miss vychovává nové talenty a světové modelky

Lia Kees, známa také jako Miss Europe 2016 nebo Miss Monaco 2019, se v roce 2024 už jako reprezentantka České Republiky na soutěžích krásy neobjeví jako soutěžící. Aktuálně si totiž „vychovává” mladé tváře, aby dřív nebo později dostaly nejen tyto zmíněné, ale i mnohem víc titulů zpátky do České Republiky. 

Lia je původem z Kyrgyzstánu. Ale poté, co se ve svých devíti letech přestěhovala do České Republiky a přijala české občanství, ji bylo umožněno reprezentovat ČR. Od její 16 let jsme její tvář a nezapomenutelný pohled mohli vídat na titulkách různých prestižních světových magazínu, má za sebou nafoceno mnoho úspěšných a prestižních kampani. 

Jelikož se Lia pohybovala v modelingové branži dlouho, musela také překonat nemálo překážek. Proto si my i Lia dovolíme tvrdit, že má zkušeností na rozdávání, a proto se rozhodla, že bude pomáhat mladým modelkám rozvíjet jejich cestu na vrchol. V roce 2023 si tedy založila vlastní agenturu BESTARMEDIAGROUP a své plány rozjela naplno. 

My sami jsme se pár jeji svěřenkyň zeptali, a tyto dívky ji popsali jako dokonalého „kouče” pro každého, kdo chce prorazit v mediálním a Fashion světě. Dokonce pár ji popsalo jako „vzor” a „druhou mámu“. Lia a její agentura se stávají pro mnoho mladých holek obrazovým můstkem na cestě k úspěchu.  

Budování agentury a neustálá práce s mladými nadějemi zabírá Lie hodně času, což je důvodem, proč ji na akcích spatříme opravdu ojediněle. Při práci s dívkami se také aktivně věnuje i práci na sobě, což nám potvrdila, když se ukázala v odvážném outfitu na akci v kasínu. Dovolíme si tvrdit, že disponuje dokonalými křivkami. 

Těšíme se, pod jaké jména a za jaké úspěchy se Lia v budoucnu podepíše a budeme ji držet palce!


reklama

reklama
reklama